Ես վստահ էի, որ «Snap»-ը մեծ հաջողություններ կունենա եվ այդպես էլ եղավ
Այսօր «Մանկական Եվրատեսիլի» մամուլի կենտրոնում տեղի ունեցավ նաև «Եվրատեսիլ 2022» երգի մրցույթի Հայաստանի պատվիրակ Ռոզա Լինի ասուլիսը։
«Շատ ուրախ եմ, որ կարողացա ներկա գտնվել, թե՛ ասուլիսին, թե՛ բուն մրցույթին: Այս շրջանում ես համագործակցում եմ լեյբլի հետ և իրականում ժամանակային առումով բարդ է եղել համատեղել աշխատանքն ու Հայաստանում ներկա գտնվելը, բայց ինձ համար կարևոր է այս մրցույթում ելույթ ունենալը», - ասաց Ռոզա Լինը:
Ռոզա Լինի «Snap» երգը դարձել է «Եվրատեսիլի» պատմության ամենաշատ լսված 2-րդ երգը Spotify-ում: «Վստահ էի որ «Snap»-ը կունենա բարձր ցուցանիշներ Եվրատեսիլում, սակայն այն իր հաջողությունը գրանցեց մրցույթից հետո»։ Ռոզա Լինը կիսվեց նաև իր ունեցած դժվարությունների մասին, որ ունեցել է մրցույթի ավարտից հետո։
«Ամենադժվար ժամերը դրանք մրցույթից հետո էին, բայց մի քանի օր անց ամեն ինչ փոխվեց։ Ինձ համար դա մեծ փորձառություն էր։ Իսկ մեկ ամիս հետո «Snap»-ի հաջողության մի այնպիսի ալիք եկավ, որ չհասցրեցի հասկանալ, թե ինչպես դա եղավ։ Շնորհակալ եմ ընտանիքիս և ընկերներիս։ Ուրախ եմ որ մարդիկ ինձ տվեցին այն սերը որն ինձ հարկավոր էր, եթե չլիներ նման ընդունելությունը և սերը, ես այստեղ չէի լինի»։

I was certain that SNAP will be a huge success and I was right.
Today Rosa Linn, the representative of Armenia in Eurovision 2022, gave a press conference at the Press Center of the Junior Eurovision.
"I am so happy I could make it both to the conference and the contest. I am cooperating with the label at this point and, to be honest, it was a challenging task to combine work with my physical presence in Armenia, but taking part in the contest means a lot to me", she said.
Rosa Linn's SNAP is currently the second most streamed Eurovision song on Spotify. "I was sure SNAP will be successful in Eurovision, but it scored its success after the show". Rosa Linn shared some details about the difficulties she had to face after the Eurovision 2022.
"I faced the toughest of times after the show, but it all changed in a couple of days. It was a valuable experience for me. A month later SNAP managed to hit a wave so big I didn't understand how it happened. I am thankful to my friends and family and I'm happy that people gave me the love I needed. If it wasn't for their support, I wouldn't have made it this far".